V našem klubu SK Brušperk je kladena největší priorita na práci s mládeží, jsme přesvědčeni, že je to jeden z pilířů budoucnosti našeho fotbalového klubu.

Pracujeme se všemi kategoriemi žáků od kategorie U5, což jsou ty nejmenší děti v přípravce, až po kategorii U19, kdy začíná přechod hráčů do mužské kategorie. Zvláštní pozornost věnujeme kategoriím ročníku U10, kde chceme u dětí probudit ten správný zápal pro fotbal.

V roce 2018 jsme zahájili spolupráci s fotbalovou akademií FC Baník Ostrava v kategoriích U9 a U10. Tato spolupráce je jasný signál našeho klubu, že máme zájem o rozvoj našich malých fotbalistů, ale zároveň také o rozvoj těch nejtalentovanějších.

V úzkém spojení s Baníkem nám stoupne úrověň výchovy našich nejmenších, ze které budeme do budoucna těžit, protože z vyšších žákovských kategorií nám odejde do Baníku pouze malá část nejtalentovanějších hráčů a zbývající kluci či dívky zůstanou u nás, v našem klubu.

Zároveň jsme schopni zásluhou této spolupráce nabídnout rodičům možnost, že své děti nemusí vozit do Ostravy, Vítkovic či Frýdku-Místku, ale ty mohou hrát a připravovat se u nás na hřišti v Brušperku v rámci Akademie.

Tato spolupráce nám také umožňuje účastnit se spolu s Baníkem mezinárodních turnajů a nebo sehrát modelové utkání proti žákům Baníku v poločase ligového utkání A mužstva Baníku Ostrava. 

SPORTOVNÍ AREÁL SK BRUŠPERK


Areál SKB patří mezi nejmodernější areály v okresech Frýdek-Místek a Ostrava. V areálu se nachází fotbalové hřiště, malá a velká umělá tráva, šatny u hřiště, 25m plavecký bazén, velká sportovní hala a v blízkosti je i základní škola.


KONTAKT

Sekretář
Lukáš Makúch

Telefonní číslo
+420 603 820 191

E-mail
lukas.makuch@seznam.cz

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU