SPOLEK SK BRUŠPERK

Oficiální stránky fotbalového klubu
SPOLEK SK BRUŠPERK
www.fotbalbrusperk.cz

Příští zápas

Pustá Polom vs SK BRUŠPERK

Datum a čas konání: 22.9.2019 16:00
Místo: Pustá Polom, BUS - 14:15 h od stadiónu SKB

MUŽI: zhodnocení zimní přípravy trenérem

MUŽI: zhodnocení zimní přípravy trenérem

V krátkosti se vrátím k zimní přípravě, která nám zrovna dvakrát nevyšla. Pevně však věřím a mnohokrát jsem to již zažil i jako hráč, že pokud se v přípravě nedaří, tak v sezóně to šlape náramně a naopak. Příprava se nám moc nevydařila z více důvodů - úzký kádr, spousta zranění a nemoci. Určitě se na to nechci vymlouvat, jelikož tyhle problémy měla většina ostatních mužstev. Na druhou stranu každý trénink kluci odjezdili na 110%. Zde nebyl sebemenší problém. Za to bych jim chtěl poděkovat. Horší už to bylo v některých přípravných utkáních, hlavně se soupeři z nižších soutěží. Zápasů jsme odehráli celkem pět s bilancí tři prohry, jedna remíza a jedna výhra. Stonava nám bohužel zápas odřekla a s Bohumínem jsme to museli zase odříci my. Co se týká kádru, tak nás opustil pouze Petr Lisický, který odchází hrát do Švýcarska. Sice je to jediný odchod, ale za to velice citelný. Bude chybět jak na hřišti, tak i v kabině. Příchody byly také velice jednoduché. Příchozí je pouze Marek Wendtner, který přišel ze Staré Bělé. V přípravě se jevil velice dobře, a tak s ním počítám do základní sestavy již pro první mistrovské utkání. V průběhu zimní přípravy bylo na zkoušce podstatně více hráčů, ale z různých důvodů jsme se rozhodli do týmu zatím více nezasahovat. Sám jsem zvědavý, jak jarní část zvládneme. Po dlouhé zimní pauze se na jarní sezónu už všichni moc těšíme. Tím bych Vás chtěl všechny pozvat na první jarní kolo, které sehrajeme již tuto sobotu 16.3.2019 od 15:00 v Háji ve Slezsku.


SESTAVA „A“ MUŽSTVA – JARO 2019:

Brankáři: Pacanovský Ondrej, Hofírek Vojtěch, Murín Mário (dlouhodobě zraněný - koleno)

Obránci: Neumann Karel, Cigánek David, Wendtner Marek, Zajac Petr, Čejka Jan, Szkuta Filip, Bajer Stanislav (dlouhodobě zraněný - přitahovač)

Záložníci: Cigánek Petr, Polášek Radek, Blahut Jan, Šimon Vojtěch, Brejla Matěj, Friedl Lukáš (dlouhodobě zraněný - úpon)

Útočníci: Bogdan Jakub, Krejčok Dominik, Vrána Daniel, Laryš Daniel (dlouhodobě zraněný - koleno )

Příchody: Wendtner Marek (Stará Bělá ), Bajer Stanislav (dorost) Friedl Lukáš (návrat z hostování – Vojkovice)                                     
Odchody: Lisický Petr (Švýcarsko)

Diskuze

Poslední zápas

SK BRUŠPERK
Čeladná
4:0
Podrobnosti

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 38899
Posledních 30 dnů: 2875 | Posledních 7 dnů: 606 | Poslední den: 53

© 2019 SPOLEK SK BRUŠPERK | Všechna práva vyhrazena | lukas.makuch@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne