SPOLEK SK BRUŠPERK

Oficiální stránky fotbalového klubu
SPOLEK SK BRUŠPERK
www.fotbalbrusperk.cz

Příští zápas

SK BRUŠPERK vs 1 BfK Frýdlant

Datum a čas konání: 23.2.2019 11:00
Místo: UMT BRUŠPERK

MUŽI: Trenér hodnotí podzimní sezónu

MUŽI: Trenér hodnotí podzimní sezónu

Co se týče podzimní části sezóny, kterou jsme sehráli jako nováčci v Krajském přeboru, kdy nás vesměs každý odepisoval a pasoval na jasného kandidáta sestupu, tak jsem velice rád za umístění v horní polovině tabulky. Přezimujeme na 6. místě s 27 body. Samozřejmě, kdyby mi to řekl někdo před začátkem soutěže, tak bych to bral všemi deseti. Ale nakonec si myslím, že kdybychom měli ke každému utkání stejný přístup, což je samozřejmě i moje chyba a bude to zásadní téma, na které budeme pracovat v zimní přípravě, tak jsme mohli skončit i na lepším umístění. Nevěděli jsme, co od té soutěže můžeme očekávat, jelikož až na pár zkušených borců, tak krajský přebor většina našeho týmu ještě nehrála. Proto jsme k tomu přistupovali s respektem a pokorou, což se nám v některých zápasech vrátilo, kdy při nás stálo i to potřebné sportovní štěstíčko. Nemůžu si pomoct,ale některá utkání jsme nezvládli vyloženě v hlavách. Samozřejmě byly zápasy, na které dlouho nezapomenu, např. Petrovice, kdy jsme to zvládli silou vůle, sáhli si na dno sil a kdy kluci ukázali charakter. Naopak také bylo pár utkání, na které budu chtít co nejrychleji zapomenout. Nejvíce na zápas se  Starou Bělou, kde jsme vybouchli neskutečným způsobem. Ještě doteď si to nedokážu vysvětlit, i když nám v tom souboji chyběl gólman Pacanovský, který byl celý podzim naší velkou oporou. Na tohle jméno bych chtěl navázat, nerad to dělám, nehodnotím jednotlivce, protože bych tady byl do půlnoci a hlavně jsme jeden tým a každý jeden hráč má svou důležitou roli. Přeci jen musím udělat výjimku. Ondra Pacanovský se stal ústřední postavou našeho týmu, skvěle si hru dirigoval, kluky před sebou povzbuzoval a hlavně v každém zápase nás podržel vynikajícím způsobem. Vyzdvihnu ale i obě naše letní posily, které nejen že prokázaly kvalitu, o které jsem nepochyboval, ale taky perfektně zapadly do kolektivu, který je skvěle přijal a myslím si, že jsme vytvořili velice slušnou partu, od které se vše v kolektivních sportech odráží. Tímto bych chtěl hodnocení podzimu uzavřít. Do konce listopadu ještě trénujeme, poté si dáme zasloužené volno a 15.1.2019 se opět sejdeme. Rozeběhneme zimní přípravu, která je sice dlouhá, ale velice potřebná, každý hráč z ní žije celý rok, jelikož v létě je příprava velice krátká. Tímto bych chtěl fanoušky pozvat na přátelská utkání, která sehrajeme během zimy. Bude jich celkem šest a budou tam velice zajímaví soupeři, vesměs z vyšších soutěží. Sám jsem zvědav, jak se s tím kluci popasují v zátěži. Na druhou stranu soupeři na tom budou velice podobně, rozpis zápasů bude na našich stránkách. Takže ještě jednou bych chtěl touto formou klukům moc poděkovat. Nejen za to, jací to jsou fotbalisté, za přístup, který byl po celý podzim velice slušný. Samozřejmě, u některých by to mohlo být lepší, ale to si musí každý sáhnout do svědomí sám, co proto mohl udělat více, ale hlavně za to, jací to jsou lidé. Pánové děkuji. Samozřejmě, nesmím zapomenout na fanoušky, kteří začali chodit ve větším počtu nejen na domácí zápasy, ale i na venkovní, kde si myslím , že máme jedno z největších zastoupení. Snad jsme je potěšili i některými výkony. Dovolím si podotknout, že na domácí půdě jsme nepoznali hořkost porážky. Pouze třikrát jsme remizovali. Fanoušci děkujeme moc, vaši podpory si nesmírně vážíme. To co jste vytvořili v utkání s Petrovicemi, tak to jsem tady ještě za ty dva roky, co působím u mužů, buď už jako hráč nebo trenér nezažil, myslím, že to právě vy jste nás dotlačili k té vítězné brance v poslední minutě. Doufám, že se na nás přijdete podívat už i v zimě. A kdyby ne, tak že na jaře ta podpora bude minimálně tak velká, ne-li lepší, jako na podzim. Ještě chci poděkovat asistentovi, mému otci, který stojí po mém boku a taky vedoucímu mužstva Aleši Strakošovi, bez vás by to nebylo ono. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat za celý tým vedení klubu, které nám vytváří podmínky, abychom vůbec mohli dělat to, co nás baví a máme tak rádi. Nechci na nikoho zapomenout, to díky patří úplně všem, kteří něco dělají pro celý brušperský fotbal. Tímto Vám všem chci popřát příjemné prožití vánočních svátků, mnoho štěstí a hlavně zdraví do nového roku 2019. Co se týká mě a našich kluků, doufám že mohu mluvit i za ně, tak Vám slibujeme, že se pokusíme minimálně navázat na ten úspěšný podzim. A že budeme tvrdě pracovat, abychom vaši důvěru v nás vloženou nezklamali i když jsme laťku nastavili  vysoko. Pro nás je to závazek a hlavně výzva, na kterou se už teď nesmírně těšíme. Ještě jednou díky - trenér.

Ondrej Hančín ml.
trenér "A" mužstva SKB  

Diskuze

Poslední zápas

Baník Ostrava U18
SK BRUŠPERK
5:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Frenštát p.R. 16 41:12 38
2. Břidličná 16 36:20 34
3. Polanka 16 37:16 33
4. Lokomotiva Petrovice 16 34:22 29
5. Čeladná 16 37:31 29
6. SK BRUŠPERK 16 29:20 27
7. Bílovec 16 37:18 24
8. Český Těšín 16 17:13 24
9. Hlubina 16 28:31 21
10. Háj ve Slezsku 16 26:29 21
11. Pustá Polom 16 22:23 18
12. Oldřišov 16 23:30 18
13. Dolní Datyně 16 16:46 14
14. Krnov 16 23:36 13
15. Šenov 16 26:44 10
16. Stará Bělá 16 22:63 7

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 24550
Posledních 30 dnů: 2357 | Posledních 7 dnů: 584 | Poslední den: 74

© 2019 SPOLEK SK BRUŠPERK | Všechna práva vyhrazena | lukas.makuch@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne