MENU


AKTUÁLNĚ

Víkendové výsledky

18.3.2018

MUŽI (17.3.2018)
Tichá : SKB - 3 : 1
B:

DOROST (18.3.2018)
Dolní Lhota : SKB -  ?
B:

STARŠÍ ŽÁCI (18.3.2018)
Staříč : SKB - ???
B: 

ŽENY (18.3.2018)
Nové Sady : SKB - ???
B:


MUŽI: pozvánka na zápas

15.3.2018

Poslední zápas v rámci zimní přípravy před jarním ostrým startem sehrajeme v sobotu 17.3.2018 v 16:30 hod. na umělce ve Frýdku (Areál VP FM na Stovkách). Soupeřem nám bude Tichá "A".

Přijeďte povzbudit naše hráče.


Víkendové výsledky

5.3.2018

ŽENY (4.3.2018)
Loděnice : SKB - 2 : 5
B: 2x Marková, Tylečková,
2x Schwarzerová L.

MUŽI (4.3.2018)
Vřesina : SKB - 1 : 2


Víkendové výsledky

25.2.2018

MUŽI (25.2.2018)
Řepiště : SKB - 5 : 4
B: 4x Neumann

DOROST (24.2.2018)
Bohumín : SKB - 4 : 2
B: 2x Coritar


Víkendové výsledky

19.2.2018

MUŽI (18.2.2018)
Kozmice : SKB - 5 : 7
B: 4x Bogdan, 2x Szkuta, Vojtek


Víkendové výsledky

15.2.2018

MUŽI (10.2.2018):
Darkovičky : SKB
nehráno, soupeř nedorazil

DOROST (10.2.2018):
Havířov : SKB
nehráno, marodka


Starší »

STARŠÍ ŽÁCI

Rychlý odkaz na stránky starších žáků: http://www.skbzaci.estranky.cz/

KONTAKT

E-MAIL SK BRUŠPERK
admin@fotbalbrusperk.cz

ADRESA SK BRUŠPERK
Spolek SK Brušperk
Sportovní 1088
739 44 Brušperk

IČ 45235457

SKB na MAPĚ

Kontakty na funkcionáře

KLUBOVNA SK

Klubovna je k dispozici členům a příznivcům SK v těchto dnech:

OTEVŘENO
SEZÓNA SKONČILA
Zimní přestávka
Otevřeno zase na jaře

Výbor SK

31.1.2018 - 17:00 h
od 18:30 h schůzka trenérů

Toplist

TOPlist


REKLAMA:

banan webhosting


 

Odkazy

KE STAŽENÍDOTACE MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nám poskytlo v roce 2017 dotaci na realizaci projektu "Pravidelná celoroční činnost dětí a mládeže Spolku SK Brušperk" ve výši 400 000 Kč! Z projektu v roce 2017 byly hrazeny náklady na materiální vybavení družstev, pronájmy sportovních hal, fotbalových hřišť a bazénu a startovné na turnajích. Polovina z dotace tj. 200 000,-Kč byla vyplacena na odměnách trenérů mládežnických družstev.

 

DOTACE MS Kraje

Moravskoslezský kraj nám poskytl v roce 2017 dotaci na realizaci projetku "Pravidelná celoroční činnost dětí a mládeže Spolku SK Brušperk" ve výši 255 000 Kč!

Kontaktní formulář

Chcete dostávát aktuální informace o dění
v SK Brušperk na váš e-mail ?
Vyplňte prosím kontaktní formulář !
INFORMACE NA E-MAIL

TABULKA

MUŽI - 1.A třída, sk.B
1. Dobratice 25
2. Stonava 25
3. Dolní Datyně 23
4. BRUŠPERK 22
5. Dobrá 22
6. Jistebník 21
7. Staré Město 20
8. B. Albrechtice 19
9. Libhošť 18
10. Bystřice 17
11. Vendryně 14
12. Hrabová 13
13. Jablunkov 11
14. Sedliště 6

KOMPLETNÍ TABULKA

DOROST - 1.místo
ŽENY - 4.místo
STARŠÍ ŽÁCI - 13.místo
MLADŠÍ ŽÁCI - 8.místo 

SPORTÍK

Vyšlo nové číslo - 4/2017

 

datum vydání: 18.12.2017

ROZLOSOVÁNÍ

Rozlosování - JARO 2018

ROZLOSOVÁNÍ.pdf

SLEDUJTE TAKÉ

Sponzoři

KONTAKT

Kontakt na šéftrenéra mládeže:
Petr Cigánek
e-mail: cigi1986@seznam.cz

BAZÉN

Bazén pro hráče a rodiče je k dispozici každý lichý týden:
ÚT 19.12.2017

HLEDÁME TRENÉRY

Do našich řad intenzivně hledáme nové spolupracovníky a trenéry. Vaši spolupráci potřebujeme především u mládežnických družstev - přípravka a žáci. Hledáme rodiče (starší i mladší), bývalé hráče, trenéry, kteří mají zájem zapojit se a dál rozvíjet talent našich nejmladších. Finanční ohodnocení po vzájemné dohodě možné !

V případě zájmu kontaktujte některého z našich funkcionářů - viz kontakty

Z VÝBORU SK

PRO VŠECHNA MUŽSTVA
- Přísný zákaz vyklepávání kopaček od trávy na šatnách a ve sprchách. K tomuto účelu slouží černé vany u hřiště!
- Přísný zákaz kouření ve všech prostorách šaten (včetně záchodů a místostnosti rozhodčích)
- Zákaz nechávání si osobních věcí na šatnách (kopačky, oblečení apod.) Šatny jsou každodenně vytížené.
PORUŠENÍ TĚCHTO ZÁKAZŮ BUDE INDIVIDUÁLNĚ ŘEŠENO A SANKCIOVÁNO !

SPORT

SPORTÍKRozhovor s trenérem "A" mužstva Radimem Karstenem

Radime, jak hodnotíš průběh jarní sezóny:
Vstup do jarní sezóny nám vyšel výborně. Přivezli jsme tři body z Bystřice, doma jsme poté porazili Albrechtice. Další zápas jsme smolně prohráli ve Stonavě. Doma otočili špatně rozehraný zápas s Petřvaldem a s tehdy prvním St. Městem uhráli remízu, kde jsme nedali tři tutovky. Suma sumárum jsme po pěti kolech získali 10 bodů. Díky nevyrovnaným výsledkům St. Města a Hlubiny se nám podařilo dotáhnout bodový rozdíl. Od prvního místa nás dělili dva body. Poté jsme neodehráli utkání s Dobrou a tady se začal obracet list. Vypadli jsme z herního tempa. To se nám vymstilo v utkání s D. Datyní, kdy jsme v defenzívě absolutně vybouchli a po třiatřiceti minutách prohrávali 4:0! Konečný výsledek 4:5 na ukazateli skóre už nevypadal tak hrozivě, ale my přišli o tři důležité body. Poslední odehraný zápas s prvním Vratimovem patřil k těm nejlepším na jaro. Bohužel jsme neproměnili šest tutovek a brali jen bod za remízu, když jsme dostali vyrovnávací branku v nastaveném čase. Takže v kostce. S největší pravděpodobností jsme přišli o možnost postoupit, což je pro mě velkým zklamáním. Do konce sezóny bych chtěl, aby naši fotbalisté předváděli tak líbivou hru jako ve Vratimově a skončili v tabulce co nejvýše.

Co se týče soupisky, vypadá to, že máš k dispozici dostatek hráčů. Jaký je jejich přístup k tréninkům?
Na soupisce je jednadvacet hráčů. Hlavní devízou je, že mají dostatečnou kvalitu na to, aby týmu pomohli, když se mu nedaří. To se již nedá říct o účasti na TJ. Docházka na úterní tréninkové jednotky jsou podprůměrné. Tady by si měli hráči sáhnout do svědomí. Zcela evidentně dávají přednost jiným aktivitám, než je fotbal. Je pravdou, že Hofírek s Foltou jsou celý týden ve škole v Olomouci. Karlík má pracovní dobu, která mu neumožňuje absolvovat tréninky a ani některé zápasy. Dlouhodobě se zranil Ševčík s Vančem. Ostatní hráči jsou zřejmě natolik pracovně vytíženi, že tréninky dvakrát týdně nestíhají. Je to sice bolest všech týmů, ale tréninkové manko se postupem času určitě projeví.

Lze některé hráče vyzdvihnout, popř. překvapil tě někdo?
Tak určitě bych vyzvedl Bogdana, který se po půlroční pauze vrátil do sestavy a patří každý zápas k nejlepším hráčům. Bohužel se trápí v koncovce. K překvapením patří i Folta, který bez tréninku zvládá odehrát celé zápasy a bez chyb. Posilou je i Gorovič, který má neuvěřitelný tah na branku a je schopen vybojovat jakýkoliv míč. V posledních utkání je pro mě velkým překvapením i výkon Coufala, který neabsolvoval ani jeden trénink zimní přípravy z důvodu vleklého zranění a není to na něm poznat. Dostal se zpět do formy a opět „řádí“ na hřišti. Jinak bych chtěl vyzdvihnout Havlíčka, Šimona, Kubu, Vojtka a Coufala za výbornou účast na tréninkových jednotkách.

Který zápas ti nejvíce utkvěl v paměti a proč? Tak jsou to určitě poslední dvě mistrovské utkání. Zápas s Datyní mi otevřel oči v tom, že se tým nemůže skládat jen z dobrých fotbalistů. Musí tam být i hráči, kteří do toho dají srdíčko a bojovnost. Ta nám bohužel chybí celou jarní sezónu. Patříme k nejméně trestaným týmům soutěže. Utkání s Vratimovem mi zase ukázalo, že když kluci chtějí, tak bojovat umí a umí přehrát jakýkoliv celek soutěže. Škoda jen, že nám to tam nepadá, tak jak by mělo.

Koho v naši soutěži tipuješ na postup, a naopak na sestup?
Tak o postup se popere s největší pravděpodobností St. Město a Hlubina. Tyto týmy se netají s postupovými ambicemi. A v sestupových vodách zatím uvízly Libhošť, Veřovice a Petřvald. Tomu se vyhýbá i štěstí. Byl jsem se podívat na několika zápasech a vždy jim chyběl pověstný krůček k zisku více bodů. Myslím si, že se Petřvald zachrání.

Na závěr společná otázka pro všechny trenéry. Co podle tebe chybí fotbalu v Brušperku, aby byl ještě více úspěšným?
Tak jednoznačně největším problémem je chybějící tréninková plocha. Jako druhou nepříjemnost vidím ve stavu hlavního hřiště, z kterého se při dešti stávají „blata“. Tento problém se řeší každoročně navážením štěrku, což není zrovna optimální. Mění se chování míče při dopadu, mění se i povrch hřiště. Bohužel jiná cesta k uchování hratelnosti hřiště momentálně není.

... a teď něco ze soukromí:

Oblíbené jídlo:
Mám rád klasickou českou kuchyni, ale nepohrdnu ani dobrým steakem.

Oblíbené pití:
Voda a sem tam to pivko.

Dovolená snů:
Byl to lázeňský pobyt na ostrově Hvar s kolegy z práce (sport, sluníčko, moře, krásné ženy :-), co si může chlap více na dovolené přát).

Oblíbená hudba:
Nemám vyhraněný žánr, mám rád všechno, co má nějáký rytmus, kde převládají bubny, kytary. Rád si poslechnu i vážnou hudbu, ale bohužel při mém časovém vytížení není na poslech moc času.

Fotbalový vzor:
Na vzory nehraju. Líbí se mi fotbalisté, kteří jsou schopni hrát nejen pro sebe, ale pro celý tým a hlavně, kteří umí dát do hry srdíčko, umí tým vyhecovat, povzbudit. Kteří jsou schopni to vzít na sebe a rozhodovat utkání. Teď mě vlastně napadá, že k nim určitě patřil Carles Puyol.

Koníčky:
Jednoznačně převážuje houbaření, hra na kytaru a když se přemluvím, tak i běh v přírodě u kterého si vyčistím hlavu.

Nejsilnější fotbalový zážitek:
Bylo jich více. Určitě to byl postup s žáky Hlubiny, postup s Vřesinou do 1. B třídy, vítězství v krajském poháru, kde jsme porazili Bohumín, vítězství v předkole poháru proti divizním Petrovicím a následný postup do 1. kola České Pošty, kde jsme narazili na tehdy druholigový celek Karviné. Nejsilnější fotbalový zážitek prožívám, také při každém mistrovském utkání, ať už dopadne jakkoliv.

Jaký je tvůj nejoblíbenější soupeř:
Je to každý soupeř, kterého porazíme ☺, ale teď vážně. Mám rád týmy, které chtějí a umějí hrát fotbal. Zápasy se St. Městem, D. Datyní a Vratimovem mají vždy náboj a dá se na ně, jak se říká dívat. K oblíbeným soupeřům patří i sousední Petřvald. Je to jediné naše derby a vždy se přijde podívat dostatek lidí.

Nejhorší stadión:
Bohužel pokud se budu bavit o kvalitě travnaté plochy, tak je to ten náš. Jestli se budeme bavit o zázemí jako takovém, tím myslím šatny a přilehlé budovy, tak je to určitě Hlubina, Vratimov a Dobratice.

Jakému týmu ve fotbale fandíš:
Fandím týmům, které předvádí dynamický, ofenzivní fotbal. Letos mě mile překvapilo Monako.

Tvá fotbalová kariéra (jako hráč, trenér ) – za které kluby si hrál (trénoval )?

HRÁČ: Tak tady to bude krátké. V mládeži jsem hrál za Slovan Ostrava. Poté jsem přestal fotbal hrát a věnoval se pět let akčním sportům. K fotbalu jsem se vrátil na Hlubinu a skončil v Sokolu Hrabůvka.
FUNKCIONÁŘ: Působil jsem ve výboru na Hlubině a pak hodně krátce ve Vřesině.
TRENÉR: Začínal jsem na Hlubině u přípravky, žáků, dorostu. Poté v Pustkovci u dorostu. FC Ostrava – Jih: mladšího dorost. FC Baník Ostrava: U17, U15. FC Vřesina: muži a momentálně v SK Spolek Brušperk u mužů.

Radime, děkuji ti za rozhovor a přeji ti mnoho úspěchů. 

Lukáš Makúch 
(16.5.2017)

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | diskuzní fórum | výměna odkazů