MENU


AKTUÁLNĚ

Připravujeme

11.12.2017

31.12. - SILVESTROVSKÁ KOPANÁ
9.2.2018 - FOTBALOVÝ PLES
2.3.2018 - VALNÁ HROMADA (možná změna)
23.6.2018 - OSLAVY 75 LET ČINNOSTI SKB


Víkendové výsledky

13.11.2017

MUŽI : Bystřice - 4:0
DOROST : Bystřice - 3:1
ST.ŽÁCI : Stará Bělá - 9:2
ML.ŽÁCI : Stará Bělá - 7:4


Víkendové výsledky

6.11.2017

MUŽI : Sedliště - 4 : 3
DOROST : Havířov B - 4:1
ST.ŽÁCI : Horní Suchá - 2:7
ML.ŽÁCI : Horní Suchá - 4:3
Veřovice : ŽENY - 6 : 2


ŽENY: změna výkopu

28.10.2017

Nedělní utkání žen začíná již ve 14:00 h !

Skb_przno


MUŽI: doprava do Dobré

25.10.2017

Na sobotní utkání do Dobré bude vypraven autobus. Odjezd od stadiónu je ve 12:15 h !


Víkendové výsledky

15.10.2017

Hrabová : MUŽI - 0 : 3
Petrovice : DOROST - 0:15
Rýmařov : ST.ŽÁCI - 2 : 1
Rýmařov : ML.ŽÁCI - 3 : 3
ŽENY : Loděnice - 3 : 0


Starší »

STARŠÍ ŽÁCI

Rychlý odkaz na stránky starších žáků: http://www.skbzaci.estranky.cz/

KONTAKT

E-MAIL SK BRUŠPERK
admin@fotbalbrusperk.cz

ADRESA SK BRUŠPERK
Spolek SK Brušperk
Sportovní 1088
739 44 Brušperk

IČ 45235457

SKB na MAPĚ

Kontakty na funkcionáře

KLUBOVNA SK

Klubovna je k dispozici členům a příznivcům SK v těchto dnech:

OTEVŘENO
SEZÓNA SKONČILA
Zimní přestávka
Otevřeno zase na jaře

a na SILVETRA 31.12.2017
od 9 hodin.

Výbor SK

????

Toplist

TOPlist


REKLAMA:

banan webhosting


 

Odkazy

KE STAŽENÍROZLOSOVÁNÍ

Rozlosování - JARO 2018

ROZLOSOVÁNÍ.pdf

SPORTÍK

Vyšlo nové číslo - 3/2017

 Sportik3_gif

DOTACE

Moravskoslezský kraj nám poskytl v roce 2017 dotaci na realizaci projetku "Pravidelná celoroční činnost dětí a mládeže Spolku SK Brušperk" ve výši 255 000 Kč!

SLEDUJTE TAKÉ

Sponzoři


Msmt_logo

KONTAKT

Kontakt na šéftrenéra mládeže:
Ondrej Hančín
tel.: 605 35 36 53
(popř.: 732 42 98 93)
e-mail: hancinondrej@seznam.cz

BAZÉN

Bazén pro hráče a rodiče je k dispozici každý lichý týden:
ÚT 19.12.2017

HLEDÁME TRENÉRY

Do našich řad intenzivně hledáme nové spolupracovníky a trenéry. Vaši spolupráci potřebujeme především u mládežnických družstev - přípravka a žáci. Hledáme rodiče (starší i mladší), bývalé hráče, trenéry, kteří mají zájem zapojit se a dál rozvíjet talent našich nejmladších. Finanční ohodnocení po vzájemné dohodě možné !

V případě zájmu kontaktujte některého z našich funkcionářů - viz kontakty

Z VÝBORU SK

PRO VŠECHNA MUŽSTVA
- Přísný zákaz vyklepávání kopaček od trávy na šatnách a ve sprchách. K tomuto účelu slouží černé vany u hřiště!
- Přísný zákaz kouření ve všech prostorách šaten (včetně záchodů a místostnosti rozhodčích)
- Zákaz nechávání si osobních věcí na šatnách (kopačky, oblečení apod.) Šatny jsou každodenně vytížené.
PORUŠENÍ TĚCHTO ZÁKAZŮ BUDE INDIVIDUÁLNĚ ŘEŠENO A SANKCIOVÁNO !

SPORT

SPORTÍKMUŽI: Zhodnocení jara 2017 trenérem Radimem Karstenem

V soutěžním ročníku 2016/17 jsme se umístili na konečném 4.místě. Získali jsme 46 bodů s aktivním skóre 57:37. Patří nám druhé místo v počtu nastřílených branek. Jarní sezónu beru jako vydařenou. Až do posledního kola jsme byli ve hře o postup. Předváděli jsme líbivý, útočný fotbal, stříleli jsme hodně branek, což se muselo divákům líbit.

K nejlepším hráčům jarní části patřil Bogdan, Laryš, Coufal, Zajac, Gorovič a samozřejmě i s chutí hrající Blahut. V defenzívě nás držel svými zákroky Murín, který musel druhou polovinu jarní části odchytat s vědomím, že na střídačce nemáme druhého brankáře. Hofírek měl problémy se zádovým svalstvem a tak předčasně ukončil sezónu. V defenzivní činnosti podávali vyrovnané výkony Hančín, Folta, Kuba, Havlíček i Karlík. Ve statistikách jasně vévodí Coufal s Laryšem. Coufal nastřílel za sezónu 2016/17 dvanáct branek a k tomu přidal devět asistencí a Laryšovi se podařil double, kdy dal deset branek a deset asistencí. Ohromným překvapením byl pro mě Bogdan, který se vrátil zpět do týmu ve velké formě. Nastřílel jen za jarní část pět branek a k tomu přidal šest asistencí. Celkem za sezónu dal také double - šest branek a šest asistencí. Hned v závěsu je Zajac, který nastřílel za sezónu branek šest a třikrát přihrál na gól. Defenzíva zase v sezóně udržela v devíti zápasech nulu. V jarní části to bylo šestkrát, kdy nás soupeřovi hráči nedokázali překonat, což je pomalu polovina všech jarních zápasů.

Ke špatné docházce se již nebudu vyjadřovat, bylo o ni napsáno už dost a hold žijeme momentálně v době, kdy pevná pracovní doba neexistuje a podle toho vypadá i počet hráčů na tréninkových jednotkách. Nejsme jediný oddíl, který trápí tento problém. Na výkonnosti hráčů to nebylo znát, jelikož jsme všechny týmy přehráli především ve druhých poločasech.

Ke změnám v hráčském kádru jen v krátkosti. Fotbalovou kariéru ukončil Kornak, kterému tímto přeji mnoho životních a pracovních úspěchů. Šot odešel do Klimkovic z důvodu pracovní zaneprázdněnosti. Nechtěl už fotbalu věnovat tolik času. Vančo přestoupil na Hlubinu od které bydlí jak se říká, co by kamenem dohodil.

Kádr doplní Karel Neumann z FC Baník Ostrava. Jedná se o jednadvacetiletého útočníka, který naposledy působil v Řepištích, kde nastřílel za jarní sezónu dvanáct branek. Defenzívu by měl vyztužit Filip Szkuta, hráč FC Baník Ostrava, který dva roky působil v Bohumíně a poslední rok dělal kapitána v Dolní Lutyni. Po třech letech by se měl na brušperském hřišti opět objevit Radek Polášek, který ukončil působení v polské futsalové lize a David Cigánek, který se chce opět vrátit k fotbalu. Další hráči jsou ještě v jednání, nebudu tedy zveřejňovat informace typu možná. Jinak by měl kádr zůstat pohromadě. Z dorostu by měli přijít ještě Denis Vogt, Jan Ševčík, Vojta Šalamon a samozřejmě Vojta Šimon.

Letní příprava začíná v úterý 18.7. Bude probíhat třikrát týdně na brušperské loučce. Odehrajeme také přípravné utkání proti Čeladné v sobotu 22.7. od 17:00. Poté odehrajeme turnaj v Tiché, taktéž v sobotu 29.7. Ve středu 2.8. hrajeme od 17 hodin v Dolní Lhotě. V sobotu 5.8. v 17:00 nás čeká poslední přípravné utkání před začátkem podzimní sezóny proti Ludgeřovicím.

Do soutěžních utkání nám přibyly týmy z Jablunkova (postup z 1. B tř.), Jistebníku (postup z 1.B tř.), Hrabové (postup z 1.B tř.) a Vendryně (sestup z KP) . Tým Hlubiny si vyžádal, aby byl přesunut do 1. A tř. sk. A.

Cílem pro soutěžní ročník 2017/18 bude hrát o postup do krajského přeboru.

Radim Karsten
trenér "A" mužstva SKB
(30.6.2017)

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | diskuzní fórum | výměna odkazů